Kurs Wizażu DLA PROFESJONALISTÓW
indywidualny
 
Kurs dedykowany osobom z podstawowymi umiejętnościami w dziedzinie wizażu. Poszerza ich wiedzę i umiejętności z zakresu wizażu i analizy kolorystycznej. Tematykę możemy dostosować do potrzeb kursanta.

 

Kluczowymi i najbardziej powszechnymi podczas szkolenia są:

 

- korekta męska
- makijaż kobiety dojrzałej
- makijaż ślubny glow
- makijaż na dwa pędzle
- makijaż cery problematycznej
 
Kursantki pracują w pełni wyposażonym, profesjonalnym studio wizażu. Mają do dyspozycji kosmetyki, pędzle, artykuły higieniczne niezbędne do pracy; słodki poczęstunek (kawa, herbata).

 

Oferta dla firm

Sesje zdjęciowe

Makijaże

Kursy

Usługa skierowana do Pań, które mają problem z doborem kosmetyków kolorowych do typu cery, typu urody.  Potrzebują pomocy w wyborze podstawowych kosmetyków i akcesoriów do makijażu przy określonym bądź nie określonym budżecie.

Zakupy z wizażystą

 

Usługa polegająca na określeniu typu urody klientki. Przy pomocy chust garderobianych i ram do analizy kolorystycznej określane są najlepsze dla Pani kolory w  ubiorze, makijażu i kolorze włosów, następnie faktury materiałów, rodzaje dodatków które podkreślą urodę i wydobywają piękno.

Analiza kolorystyczna 2h

 

(grupa maksymalnie 5 osobowa. czas uzależniony od ilości  osób i pracy grupy)

Warsztaty przeznaczone dla Pań które chcą nauczyć się makijażu na własny użytek dostosowanego do swojego typu urody.

Cześć teoretyczna: wykład teoretyczny - pielęgnacja, akcesoria i kosmetyki do makijażu, pokaz makijażu dziennego na modelce oraz szybkiej transformacji w makijaż wieczorowy.

Przerwa kawowa

Cześć praktyczna: praca na własnych twarzach - wykonanie makijażu dziennego i wieczorowego  pod okiem eksperta przez kursantki.

Na lekcji korzystamy z kosmetyków własnych jaki i kosmetyków i akcesoriów dostępnych w pracowni

GRUPOWE WARSZTATY MAKIJAŻU 5h

 

Lekcja przeznaczona jest dla Pań które chcą odświeżyć swoją kosmetyczkę i wizerunek. Maja problem z wykonaniem makijażu, doborem kosmetyków i kolorów do cery i typu urody. Podczas lekcji makijażu przeglądamy kosmetyczkę kursantki, dokonujemy selekcji kosmetyków. Poznaje ona metody pielęgnacji swojej cery, kolory właściwe dla jej typu urody. Uczy się wykonywać pod okiem nauczyciela wybrany przez nią makijaż na własnej twarzy.

Na lekcji korzystamy z kosmetyków własnych jak i kosmetyków i akcesoriów dostępnych w pracowni.

Kursy

INDYWIDUALNA LEKCJA MAKIJAŻU

 

Zajęcia doszkalające dla osób mających  minimum podstawowa wiedzę i umiejętności z zakresu wizażu lub dla osób z które chcą dowiedzieć się i nauczyć nowych technik. Tematyka dostosowana jest do potrzeb kursanta w sposób indywidualny. Na szkoleniu może pojawić się więcej niż jedna osoba o ile zakres merytoryczny będzie się zgadzał Kursant pracuje na modelkach. Tematykę szkolenia wybiera kursant. Szkolenie obejmuje pokaz makijażu wykonany przez trenera oraz pracę kursanta na modelce pod okiem trenera.

KURS INDYWIDUALNY DLA WIZAŻYSTÓW minimum 3h (doszkalający)

 

KURS WIZAŻU DLA

POCZĄTKUJĄCYCH

indywidualny

Marzysz o pracy w zawodzie wizażysty? Makijaż to Twoja pasja I chcesz ją rozwijać? Twoja dotychczasowa droga zawodowa nie daje Ci satysfakcji i pragniesz coś zmienić w swoim życiu? To miejsce jest dla Ciebie!
 
Zapraszamy na kolejną edycję szkolenia dla początkujących wizażystów, tym razem w letniej nowej odsłonie z nowym programem praktycznym!
 
3 dniowy intensywny kurs to gruntowne podstawy do dalszej nauki i pracy, rozpoczęcie przygody z zawodem makijażysty.
 
Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktyczne: pokazu makijażu oraz ćwiczeń, podczas których kursantki pod okiem prowadzącej wykonują makijaże na modelkach.
 
W programie szkolenia:
- podstawy teoretyczne: zasady higieny, sposoby modelowania twarzy, rodzaje modelowania oka z uwzględnieniem budowy anatomicznej, rodzaje cer, niezbędne wyposażenie kufra wizażysty, wizażysta na rynku pracy,
- makijaż rozświetlający Glow makeup z kreską,
- makijaż ślubny Bridal Look z kreską rozdymioną,
- makijaż wieczorowy Smoky eye,
- praca na pigmentach, podział cieni i techniki aplikacji,
- Kursantki poznają techniki najbardziej aktualne w roku 2023:
konturowanie na mokro, praca na cieniach na mokrym podłożu, praca na pigmentach, stylizacja oka za pomocą kępek rzęs, dobór rzęs do budowy oka
- Pracujemy nad tempem pracy, uczymy się technik wspomagających szybkość pracy.
Pracujemy na modelkach a nie na uczennicach naprzemiennie, aby zaoszczędzić własny czas, energię i móc jak najlepiej wykorzystać czas przeznaczony na naukę
 
Kursantka otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.
 
Warunkiem zapisu jest wpłata zadatku w wysokości 200 zł, po wcześniejszym kontakcie i rezerwacji miejsca.
 
Do dyspozycji kursantek kawa i herbata bez ograniczeń, słodki poczęstunek, profesjonalne stanowisko z oświetleniem, profesjonalne kosmetyki I artykuły higieniczne.
 
Kurs prowadzi absolwentka szkoły wizażu, licznych kursów zawodowych, szkoleniowiec-pedagog, wizażysta z 13 letnim doświadczeniem - Izabela Kwietniewska
 

KURS WIZAŻU DLA

POCZĄTKUJĄCYCH

grupowy

Kurs dedykowany jest osobom bez żadnego doświadczenia, które chcą zdobyć solidnych podstawy do pracy w zawodzie wizażysty !!!
 
W programie:
 
podstawy teoretyczne: BHP pracy wizażysty, charakterystyka pracy wizażysty, cechy dobrego wizażysty, sposoby konturowania twarzy pod kątem ich kształtów. rodzaje modelowania oka z uwzględnieniem budowy, rodzaje cer, wyposażenie kufra wizażysty,
Podczas szkolenia kursantki wykonują pod okiem trenera następujące rodzaje makijażu:
 
- makijaż rozświetlający
- makijaż ślubny, praca na pigmentach, stylizacja oka za pomocą kępek rzęs
- makijaż francuski lub foxy eyes
- makijaż smokey eye
- Kursantka otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.
 
Kursantki pracują w pełni wyposażonym, profesjonalnym studio wizażu. Mają do dyspozycji kosmetyki, pędzle, artykuły higieniczne niezbędne do pracy; słodki poczęstunek (kawa, herbata).